Działania z obszaru etykietyAktualne szkolenia otwarte

Zapraszam na dwudniowe szkolenie z etykiety i protokołu służbowego dla szkolenie otwarte dla Asystentów Zarządu. Poznaj zasady precedencji, organizacji wydarzeń specjalnych, profesjonalnego budowania relacji służbowych.

Zobacz zakres tematyczny

Zapisz się na szkolenie 


Etykieta biznesu

Poznaj zasady obowiązujące w relacjach służbowych i buduj profesjonalny wizerunek swój i swojej firmy. Dowiedz się jakie zasady obwiązują w kontaktach z osobami o wyższej randze, klientami czy politykami.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta dla administracji

To obszar wiedzy dla pracowników  instytucji administracji publicznej, ułatwiający budowanie profesjonalnych relacji służbowych zarówno wewnątrz sektora administracyjnego, jak i z innymi podmiotami.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta dla studentów

Oferta skierowana do studentów, którzy chcą się wyróżnić na rynku pracy i od początku budować swój profesjonalny wizerunek w relacjach służbowych.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta przy stole

Poznaj zasady, które obowiązują na przyjęciach bufetowych, podczas oficjalnych przyjęć zasiadanych oraz wizyt w restauracjach. Wiedza niezbędna i przydatna zarówno w relacjach służbowych, jak i towarzyskich.

zobacz zakres tematyczny

Różnice kulturowe

Obszar wiedzy uświadamiający wpływ kultury na budowanie relacji w biznesie. Poznanie tych zasad pozwala lepiej zrozumieć zagranicznych partnerów biznesowych i świadomie budować relacje z nimi.

zobacz zakres tematyczny

Budowanie relacji służbowych

Warsztat uświadamiający znaczenie i rolę relacji w działaniach biznesowych. Warsztaty realizowane są w oparciu o narzędzia coachingowe, ułatwiające wypracowanie pożądanych rozwiązań.

zobacz zakres tematyczny

COOL-turalny maluch

Warsztaty savoir-vivre dedykowane dzieciom w wieku od 5 do 10 lat. Są doskonałym wprowadzeniem najmłodszych w świat daleki od gier komputerowych i telefonów komórkowych. To wiedza, która jest fundamentem do budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku, uprzejmości i sympatii.

zobacz zakres tematycznyINNI O MOICH SZKOLENIACH