Skip links

Projektownia Wizerunku

Zdajesz sobie sprawę z tego jak ważny jest wizerunek Twój lub Twojej Firmy?
Z pewnością tak skoro jesteś na tej stronie. To doskonały początek do współpracy.

Wierzę, że relacje są kluczem do osiągnięcia sukcesów, nie tylko na płaszczyźnie biznesowej, stąd szczególne skupiam się na obszarze profesjonalnego ich budowania. W oparciu o zasady etykiety, uczę znajomości zasad obowiązujących w relacjach służbowych oraz zwiększam świadomość znaczenia i wpływu naszego wizerunku na budowanie profesjonalnych relacji. Prowadzę szkolenia, wykłady i indywidualne konsultacje z zagadnień związanych z etykietą biznesu, kulturą budowania relacji oraz szeroko pojętą promocją reputacji.

Wspieram też Klientów w bieżących działaniach z obszaru promocji marki i Public Relations. W maju 2017 roku Projektownia Wizerunku przeszła Certyfikację dla firm szkoleniowych i uzyskała Certyfikat TGLS Quallity Alliance. Jest to znak jakości potwierdzający spełnienie, przez instytucję szkoleniową, najwyższych standardów jakości prowadzonych szkoleń.
Dzięki temu nasze szkolenia można znaleźć w Bazie Usług Rozwojowych co daje możliwość realizacji ich ze środków unijnych.

Chętnie angażuję się w ciekawe projekty, ważne społecznie, więc jeśli realizujesz taki, a brak Ci wsparcia osób kompetentnych w kwestii wizerunku, napisz do mnie.

Wejdź na zakładkę Szkolenia i zapoznaj się z zakresem działań, które realizuję.

DO ZOBACZENIA
DAGMARA ŁUCZKA