Skip links

O mnie

Od ponad czternastu lat zajmuję się budowaniem wizerunku osób i firm. Specjalizuję się w tematach związanych z etykietą biznesu, kulturą budowania relacji, wystąpieniami publicznymi oraz różnicami kulturowymi. Jestem trenerem certyfikowanym przez Londyńską Akademię Etykiety i Protokołu o specjalizacji International Business Etiquette and Cross Cultural Specialist oraz autorką książki „Kultura budowania relacji służbowych czyli etykieta biznesu w praktyce” CeDeWu 2020 . Ukończyłam kursy w International Etiquette & Protocol Academy of London, Europejskiej Akademii Dyplomacji, Manners Matter w Indiach oraz szkołę Trenerów Grupy ODITK.

Wierzę, że relacje są kluczowym elementem działań biznesowych, a świadome ich budowanie daje nam ogromną siłę, dzięki której działamy swobodniej i pewniej.

Dlatego wspieram moich klientów w podnoszeniu ich kompetencji związanych z obyciem i autoprezentacją, które sprawiają, że budowanie relacji staje się dużo łatwiejsze, ale przede wszystkim skuteczniejsze, niezależnie od okoliczności i środowiska, w których się znajdujemy.

Moją pasją jest wszystko to co wiąże się z wizerunkiem i ma wpływ na to jak jesteśmy postrzegani. Stale się kształcę i rozwijam, po to by móc w jak najlepszy sposób przekazywać swoją wiedzę dalej, co daje mi wielką satysfakcję.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
DAGMARA ŁUCZKA