Działania z obszaru etykiety
Najbliższe szkolenie otwarte

Zapraszam na szkolenie otwarte dla Asystentów Zarządów  „Executive Assistant Protocol Program”, które odbędzie się 08.11.2017 w Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie. EAPP to program edukacyjny, którego wiedza oparta jest na standardach Międzynarodowej Akademii Etykiety i Protokołu w Londynie. Zapraszam osoby pełniących funkcję osoby pierwszego kontaktu w firmie oraz współpracujących z Zarządem firmy.

Zapisz się na szkolenie

Etykieta biznesu

Poznaj zasady obowiązujące w relacjach służbowych i buduj profesjonalny wizerunek swój i swojej firmy. Dowiedz się jakie zasady obwiązują w kontaktach z osobami o wyższej randze, klientami czy politykami.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta dla administracji

To obszar wiedzy dla pracowników  instytucji administracji publicznej, ułatwiający budowanie profesjonalnych relacji służbowych zarówno wewnątrz sektora administracyjnego, jak i z innymi podmiotami.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta dla studentów

Oferta skierowana do studentów, którzy chcą się wyróżnić na rynku pracy i od początku budować swój profesjonalny wizerunek w relacjach służbowych.

zobacz zakres tematyczny

Etykieta przy stole

Poznaj zasady, które obowiązują na przyjęciach bufetowych, podczas oficjalnych przyjęć zasiadanych oraz wizyt w restauracjach. Wiedza niezbędna i przydatna zarówno w relacjach służbowych, jak i towarzyskich.

zobacz zakres tematyczny

Różnice kulturowe

Obszar wiedzy uświadamiający wpływ kultury na budowanie relacji w biznesie. Poznanie tych zasad pozwala lepiej zrozumieć zagranicznych partnerów biznesowych i świadomie budować relacje z nimi.

zobacz zakres tematyczny

Budowanie relacji służbowych

Warsztat uświadamiający znaczenie i rolę relacji w działaniach biznesowych. Warsztaty realizowane są w oparciu o narzędzia coachingowe, ułatwiające wypracowanie pożądanych rozwiązań.

zobacz zakres tematycznyINNI O MOICH SZKOLENIACH